Akıncılar’dan Çin’e Büyük Darbe!

Teshekkurname

Doğu Türkistan’daki Müslüman Uygurlara Çin’in aşırı baskı uygulaması sebebiyle Cyber-Warrior Akıncılar hack grubu Çin Devlet sitelerini çökertti.

Akıncılar'dan Çin'e büyük darbe!

Doğu Türkistan olarak bilinen Sincan Uygur Özerk Bölgesi Çin yönetimi tarafından yayınlanan bir bildiride, Müslüman parti üyeleri, kamu personeli, öğrenci ve öğretmenlerin Ramazan ayı boyunca oruç tutmalarının yasaklandığı duyuruldu. Müslümanlar tarafından işletilen dükkan ve restoranlara ay boyunca sigara ve alkol satmaya devam etme ve oruç tutulan saatlerde açık kalma zorunluluğu getirilirken, aksi takdirde tamamen kapatılma riskiyle karşı karşıya olunduğu uyarısı yapıldı. Bu olay üzerine sanal alemde Cyber-Warrior Akıncılar olarak bilinen Türk Hack Grubu, Çin Komünist Partisi, Halk mahkemesi, HongKong üniversitesi başta olmak üzere birçok kurum, kuruluş sitelerini çökertti. Sitelere tarihteki 16 Türk devletinin bayraklarına yer verip, türkçe ve ingilizce olarak; “Adalet için en buyuk talihsizlik, devleti idare edenlerin zalimliğidir. Zalimin zulmü varsa, mazlumun da Allah’ı var. Elbette bu yaptığınız zulüm hesapsız kalmayacaktır. Biz Akıncılar olarak, mazlumun zalime karşı haykırmasıyız. Biz şanli Akıncılarız” ifadelerini ve Kur’an-ı Kerim’den Nahl suresi 85. ayetini yerleştirdiler. Bir çok hack olaylarında sesini duyuran Cyber-Warrior Akıncılar grubu daha önce Mısır, İsrail, Ermenistan, Hindistan, Almanya, gibi bir çok ülkeye siber saldırılar düzenledi. Son saldırıyı da Çin devlet sitelerine yaptı.
Akıncılar hack grubu basına yaptığı açıklamada, “Tüm Müslümanlara zulüm yapılıyor bir şey yapamıyoruz real olarak, zira sanalda dur durak bilmeyen Çin seferimiz mevcuttur Elhamdulillah. Zalimler istediklerini elde ediyor olabilir zira Allah (c.c)’nin intikamı çetin olur. Bakın 7 yıl zindanda kalan Hz. Yusuf (a.s) sabrederek onu Mısır’a sultan eden gücü gördük Hz. Eyüp (a.s) 40 yıl hasta kaldı malı mülkü ailesi elinden alındı ama sabretti! Ailesi, malı da mülkü de kendisi de genç delikanlı gibi olarak geri verildi. Ve nice kavimler peygamberlere zulüm etti. Ad, Semud, Nemrut, Eyke, Lut, Firavun bakın bakalım bunların hiç birinden eser var mı kemik yığınlarından başka ve kaybettiler! Ve diyoruz ki; Hz. Yusuf’u Mısır’a sultan eden Hz. Eyüp (a.s)’ı baştan aşağı temizleyen, kral üstüne kral olan kavimleri helak eden alemlerin rabbi olan Allah (c.c) elbet mazlumların ahir zamanın intikamını alır! Ya bugün, ya yarın ya da yarından daha yakın” denildi. Açıklamanın devamında, saldırıların süreceği vurgulandı.

Etiketler: ,

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/284834.aspx

About The Eastturkestan Government in Exile
The Official Website of Eastturkestan Government in Exile

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: